Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdraví vás   Ladislav Sekanina

11. 9. 2017

Vážené soudružky a soudruzi,

po „sametovém“ převratu předpovídali odpůrci naší straně postupný zánik.

A dívejme se. Všechny strany tehdejšího politického výsluní (ODS, ČSSD, KDU-ČSL) jsou v hodnocení preferencí až za námi. Všechny jejich vědmy zapomněly, že KSČM už zůstali jen skuteční a čestní členové, kteří neočekávají výhody, ale kteří navíc bez uplácení dovedou v zásadních chvílích zmobilizovat síly své i svých přátel na jejich podporu.

Vloni jsme byli u voleb senátních, a i když vždy provázeny nízkou účastí, vcelku jsme nedopadli špatně. Druhé místo sice hřeje, ale zavazuje. Každému, kdo se o to zasloužil, bych chtěl upřímně poděkovat.

Sešel se však rok s rokem a připravujeme se na volby parlamentní. Na volby, které by měly ukázat, zda lidé, kteří to s republikou a běžnými občany myslí vážně, jsou schopni ten hrozivý rozpad společnosti zastavit, nebo budou dále diktovat podmínky ti, kteří republiku přes 20 let nechávají vojensky vtahovat do možného válečného konfliktu, kteří jen na oko vystupují proti migraci a konstruktivně neřeší její příčiny, kteří mají vždy na platy úředníků a ústavních činitelů, ale na platy dělníků a důchody peníze nenacházejí, kteří už před volbami straší s opětným zavedením lékařských poplatků, kteří téměř po 30 let nechávají ročně přes 3000 mld. Kč zisku nadnárodních společností odtéct do zahraničí, kteří po vzoru západu decimují naše školství tak, jak už zdecimovali zemědělství, kteří nechali ustrnout život na vesnicích atd.

Soudružky a soudruzi, po tom, co předváděla ČSSD, jsme zůstali v ČR jedinou levicovou stranou. Stranou, která hájí obyčejné lidi. Obracím se na vás s prosbou o volební podporu, neboť chceme jako okresní organizace opět uspět. Aby to veškeré vynaložené úsilí mělo smysl, podpořte naše kandidáty opět svou účastí u voleb. Dělají to všechny politické subjekty, udělejme to i my. Požádejme o podporu rodinné příslušníky a zejména vnoučata. Za naše výsledky a práci se nemusí stydět. Diskutujme a snažme se pro podporu našeho prolidového programu získat nerozhodnuté. Aby i komunisté okresu Bruntál měli v PS své zástupce, dávejte jim preferenční hlasy. Budou-předsedové ZO cítit potřebu besedy k volebnímu programu KSČM, stačí jen zavolat (721 805 675), rád přijedu.

Soudružky a soudruzi, buďme aktivní a nedovolme opět zvedat hlavy těm, kteří způsobili, jak to v naší krásné zemi dnes vypadá.

                             Zdraví vás                        Ladislav Sekanina – kandidát do PS PČR

                      schranka03.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář