Jdi na obsah Jdi na menu
 


předvolby

24. 9. 2020

Předvolební kampaň v okrese Bruntál.

Ve čtvrtek 17.září v 10.00hodin jsme v Krnově zahájili předvolební kontaktní kampaň. Karel Kuboš, Petr Havránek a Ladislav Sekanina nám ukázali, jak se taková kampaň dělá. Hlavně Petr Havránek hovořil s mnoha lidmi. Ať to byli starší nebo mladší, ženy, muži i malé děti – viz obrázek. V Krnově rozdávali upomínkové předměty ještě Petr Vartecký, Jaroslav Krygel a Jaroslav Hadaš. Největší zájem byl o omalovánky. Asi po hodině jsme se vydali přes Brantice a Karlovice do Vrbna pod Pradědem (ještě nedávno nejprůmyslovější město v kraji), již bez J.Krygela a J.Hadaše, se k nám připojil Stanislav Koruna. V okolí OD Globál jsme opět zvali k volbám s větším či menším úspěchem. Protože již byl čas k obědu, navštívili jsme místní restauraci, kde jsme poobědvali. A pak jsme vyrazili opět do ulic. Ve Vrbně byl nejaktivnější s.Ladislav Sekanina, kterému zdárně sekundoval s. Petr Havránek.

Poté naše cesta vedla do okresního města Bruntálu. Na náměstí Míru, jsme opět zahájili kampaň. Pomohlo nám i to, že zde probíhaly tradiční Trhy (vynikající makové koláčky). Zde se k nám, již bez S.Koruny připojili ss. Daniela Sanopulosová, Zdenci Vintr a Purkert, i ti se aktivně zapojili. Jen pro zajímavost, s.P.Havránek diskutoval v jednu chvíli s příznivci SPD, ANO i KSČM. Dopadlo to bez následků.

Z této akce jsou i obrázky.

Protože již bylo mnoho hodin, cestu do Horního Benešova jsme odložili na pozdější dobu, jenže zde zasáhl covid-19.

V dalších dnech jsme navštívili ještě obce v okolí Krnova. Také jsme se zastavili i ve Městě Albrechtice.

Ta nejdůležitější práce ale spočívala na s.Petru Varteckém – Krnov a okolí, s.Stanislavu Korunovi – Vrbno pod Pradědem a okolí, Rostislavu Kubisovi a Mirku Dominovi – Rýmařov a okolí, Pavlu Jáchymčákovi – Horní Benešov a okolí, s.Alici Hankové – Město Albrechtice, a ještě Pavlu Gašparikovi – Holčovice, Jiřím Kománkovi – Třemešná a okolí. Tito všichni měli na starosti vyvěsit plakáty a banery a osobně zvát na volby. S jakým úspěchem? Uvidíme v sobotu.

Doufám, že Ladislav Sekanina a Martin Polok zasednou do lavic Krajského zastupitelstva v Ostravě.

Takže – do urny vhoďte hlasovací lístek s číslem 63 a zakroužkujte číslo 7 – Ladislav Sekanina a číslo 13 Martin Polok.


 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář