Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třešničky

8. 9. 2020

  fotografie

 

  V sobotu 29.srpna 2020 uspořádal městský výbor KSČM v Bruntále Třešničkový turnaj v bowlingu. Protože tento sport je pohodový, bezpečný a hra nevyžaduje výrazné fyzické nároky, setkali jsme se s hráči širokého věkového spektra.

            Zájem tentokrát nebyl veliký. Podepsal se covid-19, kvůli kterému se také nezúčastnil velký favorit s.Krýgel z Krnova. Ale zúčastnil se Martin Polok, dvojka našeho okresu na kandidátní listině do voleb do Krajského zastupitelstva

            Atmosféra turnaje byla úžasná. Díky rychlému střídání hráčů na dráze měla hra napětí a spád. Mnozí účastníci stanuli na bowlingové dráze poprvé. Hráči se vzájemně podporovali, fandili a s napětím sledovali na obrazovkách výsledky nejen svého družstva.

            Zvítězilo smíšené družstvo – Jarmila Horáková, Martin Polok  Zdeněk Purkert s celkovým výsledkem 939 bodů. Na druhém místě se umístilo družstvo HM1 Zdeňka Krajcarová, Jiřina Sigmundová a Jaromíra Řepová – 802 bodů a na třetím místě družstvo 114 – Jan Zlámal, Marta Zlámalová a Alena Baráthová se 765 hlasy.

V jednotlivcích zvítězil M. Polok – 346 bodů. Doufejme, že „vyhraje“ společně s Ladislavem Sekaninou i ve volbách a dostane se do Krajského zastupitelstva. Na druhém místě skončila Jarmila Horáková – 323 a na třetím místě Jiřina Sigmundová – 314 bodů. Jen pro zajímavost – v jednom kole získaly 4 ženy přes 100 bodů.

           

            Akce splnila svůj cíl. Účastníci se rozešli v dobré náladě, Většina soutěžících poděkovala pořadatelům za přípravu této akce.

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář