Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sputnik V

16. 3. 2021

Babiš s Blatným si pohrávají s životy většiny z nás…

 

A do toho ty nenávistné rusofóbické baby Němcová a Langšádlová.

Nebezpečnější jsou ale ti, kteří se na nás účet mohli nechat přednostně naočkovat, v zásadě zatím nepříliš napadanou a kvalitní vakcínou Pfizer, tedy premiér Babiš a ministr zdravotnictví Blatný, a teď, když nejenom, že váznou dodávky kvalitních vakcín západní provenience, ale odmítají zajistit ruskou vakcínu Sputnik V, jak to doporučoval ministr Prymula.

Kdyby se museli klepat o svůj život, jako musíme my, uvažovali by jinak a diferencovali.

„Přítelkyně v nouzi“ Angela Merkelová věci zkoumá. Jako jedna z prvních si telefonovala s Putinem a dotazovala se, jak je to se Sputnikem a když se měla nechat naočkovat AstraZenecou, pak jako bývalá exaktní vědecká pracovnice si přečetla studie a odmítla. A dnes  platí, že Rakousko, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Kypr, Dánsko, Norsko, Island, Bulharsko a Itálie očkování touto vakcínou pozastavily. Ty četné krvavé sraženiny, několik úmrtí včetně oné mladé slovenské učitelky o něčem hovoří. Ale Babiš s Blatným nereagují.

Jakkoliv jsou vcelku logicky zlehčována prohlášeními výrobce, zůstává ve vzduchu zásadní otázka, proč neučinit výjimku pro Sputnik V, pro který se vyslovují špičkoví odborníci německého odborného týmu, například Profesor Thomas Mertens, který stojí v čele Stálé komise pro očkování (Stiko) v Institutu Roberta Kocha a je rovněž ředitelem virologického ústavu Fakultní nemocnice v Ulmu, či americký hlavní epidemiolog Anthony Fauci, který uvedl minulou sobotu, že výsledky Sputniku V jsou velmi dobré.

Aby bylo jasno. Vakcín v této zemi je absolutní nedostatek a BOHUŽEL BUDE a zřejmě díky nejen Evropské unii, ale i neschopnosti této vlády jich máme méně než mnohé státy EU.

A BUDE SE UMÍRAT. A NEMOCNICE BUDOU ZAHLCENÉ.

Nikdo  nenutí rusofóbní dnešní opozici a možná bohužel budoucí vládní koalici, aby byli Sputnikem naočkováni. Chtějí AstruZenecu. Dejme jim ji. A zejména Němcové s Langšádlovou. Mnozí z nás chceme Sputnik V.

Na mou výzvu, která vyšla ve Sputniku jsem asi 4 dny dostával v pravidelných desetiminutových intervalech jednak poděkování za mou iniciativu a jednak prosbu, aby žadatelé byli začleněni do seznamu. Troufám si tvrdit, že silná nedůvěra k západních vakcínám, u někoho vůči všem vakcínám, u mě spolu s přítelkyní v nouzi Markelovou v podstatě jen k AstřeZenece, otevírá cestu pro Sputnik V.

Stále více jsem přesvědčen, že k likvidaci prof. Prymuly vedlo to, že byl zcela otevřeně a bez předsudků připraven dělat vše pro to, aby zde Sputnik mohl být použit. 

Ideologický odpor Blatného a nyní po telefonním briefingu s ministrem zahraničních věcí USA i u Babiše   ukazuje, že oba papaláši, kteří jsou už za vodou, nás obětovali pomyslnému geopolitickému boji proti Rusku či Číně.

Souhlasím s prezidentem republiky, že neudělením výjimky pro Sputnik  V vydali Babiš s Blatným lidi v nebezpečí smrti nebo těžké újmy na zdraví  a dopustili se tak zločinu obecného ohrožení a doufám, že za to budou souzeni.

To není laciný patos. Všechny země EU budou mít ještě s koronavirem vážné problémy.

Ale Česko s vysokou pravděpodobností na počet svých obyvatel, dopadne katastroficky, pokud Babiš okamžitě znovu nepovolá jako ministra Prymulu.

Chceme Sputnik.

Vyvadil

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář