Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuální zprávy

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout tady

V sobotu 29.srpna 2015, pořádal OV KSČM v Bruntále, zájezd na „Slavnosti Česko – slovenské vzájemnosti“, které se konaly v areálu restaurace na „Letné“ v Brušperku.

V zábavném programu vystoupili členové mladého souboru „Šuba duba BAND“, překrásným hlasem nás překvapila Lenka Krajnová, ve 3 vstupech měla velký ohlas taneční skupina „Jiřinky“, 2 vlastní skladby zazpíval „Heligonkář z Kysuc“ a na závěr hrála k tanci a poslechu „Boršičanka“. Pořadem provázel herec Pavel Handl.

Podle hesla „Jiní o lidech, my s lidmi“, tam byli s námi zastupitelé za KSČM: poslanci s.Opálka a s.Luzar, europoslankyně s.Konečná, místopředseda našeho kraje s.Babka, místopředseda ÚV KSČM s.Šimůnek a představitel ÚV KSS s.Baršl. Za svůj kritický projev na adresu současné politiky, sklidil spontánní potlesk.

Toto setkání se koná každým rokem pod „mottem“ „Nejsou na světě dva bližší si národy než Češi a Slováci“.

„Nie sme si cudzi, cudzincov z nás urobili“.

Na příští setkání, v roce 2016, jsou zváni všichni lidé, kteří věří, že silný stát a svoboda člověka patří k největším kvalitám lidstva.

L.Habidová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Spokojený člověk

(Cecilka, 13. 2. 2014 0:26)

Dobrý den. Chtěl bych poznat těch 67% respondentů, kteří jsou spokojení se svým životem. Já nemám ve svém okolí ani jednoho spokojeného člověka.