Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zabiják Putin

19. 3. 2021

Zabiják Putin, vypustil silná slova Biden. Ruský prezident mu to vrátil. Jenže trochu jinak

18.03.2021 18:42

Biden si vyšlápl na Putina. „Je to zabiják!“ Prý zaplatí za vměšování se do amerických voleb a dozvíme se brzy jak. Ruský prezident mu pak náležitě odpověděl.

Zabiják Putin, vypustil silná slova Biden. Ruský prezident mu to vrátil. Jenže trochu jinak

Foto: Repro Youtube
Popisek: Prezident Ruské federace Vladimir Putin při projevu o stavu země

 

Prezident Spojených států Joe Biden řekl v rozhovoru pro stanici ABC, že jeho ruský protějšek, Vladimir Putin, je zabiják. Novinář se amerického prezidenta v interview výslovně dotazoval, zda je podle něj Putin zabiják. Biden následně bez rozmýšlení odpověděl, že ano.

Putina prý předem varoval po nástupu do Bílého domu v telefonickém hovoru, že pokud došlo k jeho vměšování se do voleb ze strany Ruska, přijde reakce. „Pokud dojdu k závěru, že k tomu došlo, buďte připraven,“ měl vládci Ruska říct Biden.

Na jaké důsledky by se za možné snahy ovlivnit listopadové volby mohl Putin těšit, však americký prezident neuvedl. „Dozvíte se to brzy,“ řekl stručně Biden. „Zaplatí za to,“ odpověděl pak na otázku, jak si případně představuje reakci na úterní zprávu ředitelství amerických tajných služeb o zahraničních aktivitách spojených s nedávnými volbami. 

Prezident Putin se v reakci na Bidenova ostrá vyjádření nechal slyšet, že: „Když jsme se v dětství na dvorku hádali, tak jsme vždy říkali: ‚Jak komu říkáš, tak se sám jmenuješ,‘ vzpomínal ruský prezident. Tato dětská větička by se do češtiny dala přeložit asi jako: „Kdo to říká, ten to je.“ Putin pak ještě dodal: „Ale to není jen obyčejná dětská říkanka nebo vtip. Ten výrok má hluboký psychologický smysl. Vždycky v jiných lidech vidíme své vlastnosti a myslíme si, že je stejný jako my.“ 

putin.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář