Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petice Evropské občanské iniciativy proti TTIP a CETA.

16. 1. 2015

Petice Evropské občanské iniciativy proti TTIP a CETA.

V uběhlém týdnu proběhla v Evropském parlamentu konference zabývající se tímto tématem. Tato petice chce zabránit dohodám TTIP a CETA, protože obsahují mnoho kritických bodů, jako arbitrážní řízení mezi investory a státy nebo pravidla pro regulaci spolupráce, která ohrožují demokracii a právní stát. Chceme zabránit tomu, aby byly v ne-transparentních vyjednáváních sníženy standardy pracovních práv, sociálních jistot, ochrany životního prostředí, ochrany osobních údajů a ochrany spotřebitelů i deregulovány veřejné služby (např. dodávky vody) a kulturní statky. EBI (Evropská Občanská Iniciativa) podporuje alternativní obchodní a investiční politiku EU.

Ráda bych Vás touto cestou poprosila o pomoc při splnění kvóty pro Českou republiku, abychom mohli zabránit implementaci této smlouvy. V současnosti má Česká republika nasbíraných pouhých 52 % podpisů. Je potřeba abychom zapojili co nejvíce lidí, protože tato smlouva je zásadní pro naše občany.
Chci Vás poprosit, zda byste mohli tuto petici distribuovat i v tištěné podobě, tak aby ji mohli podepsat i lidé, pro které to není možné elektronicky. Vyplněné petice potom prosím následně zašlete na adresu
Kateřina Konečná, Kancelář europoslankyně, Slovanská 38, Nový Jičín 74101 a
my je pošleme dál do Německa.

Ještě bych Vás chtěla upozornit, že tato petice se dá podepsat pouze jednou, buď v elektronické  podobě, která koluje po internetu nebo v tištěné. Pokud se ovšem podepíše víckrát, bude tento hlas z petice vyřazen, je tudíž nutné, dát si na toto pozor.

Předem Vám děkuji za spolupráci

Kateřina Konečná
Poslankyně Evropského parlamentu

Přijďte podepsat tuto petici na OV KSČM nebo na MěV KSČM

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář