Jdi na obsah Jdi na menu
 


VČS 114

19. 9. 2023

60_editor158x158.jpg                   fotosortiment-.jpg

Z výroční schůze jedné základní organizace

 

V úterý dne 12. září se sešli členové bruntálské základní organizace KSČM č. 114 na své výroční schůzi. Přítomen byl i předseda OV KSČM soudruh Dalibor Kaňák.

Bilancování bylo úspěšné. Členové splnili stanovené úkoly, které byly zapracované do plánu práce na roky 2022 a 2023. Nebylo to jednoduché, věk členů se zvyšuje a také přibývají zdravotní potíže. I tak se podařilo všechno splnit. Naši členové se v rámci svých možností zapojili do volební kampaně pro volbu senátora. Dále se společně se sympatizanty podíleli na práci ve volebních komisích. Svou účastí podporovali akce pořádané MěV a OV KSČM například oslav 1. máje a osvobození. Každoročně děkují kytičkou a drobným dárkem ženám u příležitosti Mezinárodního dne žen. Zapojili se také do přípravy plesu OV KSČM. Při práci nezapomínají  na sebe, rodinné příslušníky, přátele a tradičně se setkávají na bowlingu a oceňují členy při životních jubileí. 

Po právu se dostalo poděkování nejen členům výboru, ale všem, kteří přispěli k naplnění cílů. Jmenovitě bylo poděkováno soudruhu Jaroslavu Železnému a předsedovi OV KSČM, kteří upravili příchod do budovy OV KSČM.

I v dalším období se budou členové aktivně podílet, podle svých možností, na činnosti základní a okresní organizace KSČM.  

Vlasta Patíková

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář